Czarne plastikowe zamknięcia do opasek imprezowych

Plastikowe zamknięcie do jednorazowego użycia naszych festiwalowych opasek. Załóż swoją bransoletkę i zaciśnij ją na nadgarstku do żądanej szerokości.
Szybkie i łatwe zamykanie bez użycia narzędzi.

Kolor: czarny
Gotowy do wysyłki

Nr artykułu 2801

Plastikowe zamknięcia do jednorazowego mocowania opasek z materiału na rękę

Dzięki naszym praktycznym zamknięciom z tworzywa sztucznego możesz szybko i bezpiecznie zamknąć bransoletki. Po prostu włóż opaskę z tkaniny do zapięcia i zaciśnij opaskę festiwalową na żądanej szerokości na nadgarstku. Narzędzia nie są konieczne.
Zamknięcie do opaski uniemożliwia ponowne otwarcie, dzięki czemu Twoje branzoletki na rękę staną się bezpiecznymi wejściówkami kontrolnymi.

Plastikowe zapadki bezpieczeństwa można przesuwać tylko w jednym kierunku. Czasami bransoletka zwęża się, gdy się porusza.

Nie nadaje się do użytku dla małych dzieci!

To może Ciebie także zainteresować

Opaski na eventy

Branzoletki na imprezy możliwość indywidualnego projektu, bransoletka z logo, opaska służąca jako wejściówka na różnego rodzaju wydarzenia, dostępne od 1 sztuki. W razie potrzeby drukujemy kolejne liczby.

Indywidualna wstążka do prezentów

Zaprojektuj twoją własną wstążkę do prezentów. I nadaje się do prania do 60°C, odporna na promienie słoneczne i ścieranie i z tego powodu idealna do naszycia na rzeczach wykonanych własnoręcznie.

Profesjonalne etykietowanie produktów

Jako użytkownik biznesowy chcesz informować swoich klientów jak najlepiej! Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - produkujemy już od jednej etykiety.

Tabliczki imienne

Pasujące do tabliczek akcesoria zamienia Twoją indywidualną etykietę w tabliczke imienną. Z nierdzewnej stali szlachetnej, mosiądzu lub brązu.