Pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem niektóre z naszych produktów mają dłuższy czas dostawy!

Zestaw 10 etykiet „kotwica“ ze skóry naturalnej

Zestaw wielobarwnych, kwadratowych etykiet skórzanych nie zawierających substancji szkodliwych. Nadające się jako naszywki do rzeczy wykonywanych własnoręcznie. Nie nadające się do prania w pralkach automatycznych.

Rozmiar: 45 x 45 mm, kształt kwadratowy
Materiał: skóra naturalna, garbowana środkami roślinnymi i mineralnymi
Do szycia
Nie zawiera zanieczyszczeń, wyprodukowano w Niemczech
Możliwość natychmiastowej wysyłki

Nr artykułu 8006

Zestaw laserowo grawerowanych etykiet dla osób kreatywnych

Kolorowy zestaw etykiet z "kotwicą" z naturalnej skóry od niemieckich młodych byków. Skóra naturalna, garbowana środkami roślinnymi i mineralnymi w 6 kolorach o pięknym kształcie. Ta skórzana etykieta ma wymiary 45 x 45 mm. Szczególnie przydatna jako naszywka do rzeczy wykonanych własnoręcznie, takich jak np: szaliki i czapki robione na drutach, torebki lub inne rzeczy, które nie wymagają częstego prania. Te etykiety nie nadają się do prania w pralkach automatycznych. Gwarancja braku substancji szkodliwych.

Zestaw zawiera 10 grawerowanych laserowo etykiet skórzanych, po 2 sztuki: białego, szarego, petrolu i czerwonego oraz 1 sztuki naturalnego i zieleni.

Chcesz zaprojektować swoje etykiety ze skóry naturalnej Corinera według własnych pomysłów? Możesz to zrobić w naszym konfiguratorze do grawerowanych laserowo etykiet i zawieszek.