Pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem niektóre z naszych produktów mają dłuższy czas dostawy!

Wstążka do prezentów / wstążka dekoracyjna jednokolorowa - jasnozielona

Wstążka do prezentów / wstążka dekoracyjna jednokolorowa, szerokość 15 mm, rolka 25 metrów, materiał satyna, kolor taśmy obustronny, najlepsza niemiecka jakość
Kolor taśmy: jasnozielony
Wyprodukowano w Niemczech

Nr artykułu 864

Wstążka satynowa jednokolorowa, rolka 25m

Nasze wysokogatunkowe wstążki satynowe cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Można je wykorzystywać na wiele sposobów np. do pakowania prezentów, jako trwałą tasiemkę ściągającą lub element dekoracyjny do uszytych własnoręcznie rzeczy. Nasza satynowa wstążka nadaje się świetnie również do florystyki lub majsterkowania. Możemy zaoferować Tobie jednokolorowy wariant naszej satynowej wstążki w 18 różnych kolorach,z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Proponujemy również wariant wstążki satynowej,wyprodukowanej zgodnie z Twoimi życzeniami np. na szczególne okazje z indywidualnym nadrukiem. Jednokolorowa wstążka satynowa o szerokości 15mm na rolkach do 25m.

To może Ciebie także zainteresować

Indywidualna wstążka do prezentów

Zaprojektuj twoją własną wstążkę do prezentów. I nadaje się do prania do 60°C, odporna na promienie słoneczne i ścieranie i z tego powodu idealna do naszycia na rzeczach wykonanych własnoręcznie.

Zawieszki

Eleganckie i do wielokrotnego stosowania: Zawieszki o różnych kształtach i z różnymi materiałami do zawieszania.

Etykietki z logo

Załaduj własny design i zaprojektuj unikatowe etykietki z logo.