Tkane metki rozmiarowe, mieszanka różnych rozmiarów

Tkane metki rozmiarowe, srebnobiały na czarnym tle z mieszanką czterech najczęstszych danych dot. rozmiarów S, M, L i XL (rozmiary US).
Możliwość natychmiastowej wysyłki

Nr artykułu 875

Profesjonalne etykiety rozmiarowe do ubrań dla dzieci i osób dorosłych

Miękkie, odporne na pranie w wysokich temperaturach, zarysowania i światło – i tym samym prawie niezniszczalne. Nigdzie nie znajdziesz metek z rozmiarami o wyższej jakości niż nasze etykiety. Szyjesz własnoręcznie swoje ubrania? Nasze metki odnośnie rozmiarów są więc dokładnie tym, co jest potrzebne do profesjonalnego oznaczania ubrań.

O wielkości 10x40mm i środkowym zagięciu dają się komfortowo obrabiać, po wszyciu, mają jedynie dyskretne rozmiary 10x10mm, nie drapią skóry dzięki krawędziom przycinanym ultradźwiękami – wyjątkowo ważne dla ubrań dziecięcych.
Oferujemy je we wszystkich standardowych wielkościach, pojedynczo albo w torebce asortymentowej po 50, 100 lub 1000 sztuk - w zależności od wyboru w kolorze antracytowym na białym tle, lub też w kolorze srebrnobiałym na czarnym tle. W zależności od życzenia torebki zawierają metki z rozmiarami od XXS do 4 XL, rozmiary dziecięce od 62/68 do 170/176, lub rozmiary dla dorosłych od 34 do 58.

Wszystkie rozmiary są dostępne na magazynie, możliwość natychmiastowej wysyłki.

To może Ciebie także zainteresować

Etykietki z logo

Załaduj własny design i zaprojektuj unikatowe etykietki z logo.

Metki z symbolami pielęgnacyjnymi

"...or give it to your mom": Do swoich produktów dołącz profesjonalne wskazówki dotyczące pielęgnacji umieszczone na naszych metkach z symbolami pielęgnacyjnymi.

Produkty ekspresowe

Czasami wszystko musi się szybko dziać: Oferując metki tkane Cottonera i etykietki Corinera lub zawieszki możemy zaoferować Tobie niektóre z wyjątkowo szybkich wariantów naszych najbardziej ulubionych produktów.

Zawieszki

Eleganckie i do wielokrotnego stosowania: Zawieszki o różnych kształtach i z różnymi materiałami do zawieszania.