Pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem niektóre z naszych produktów mają dłuższy czas dostawy!

Etykiety odzieżowe – kolejność liczbowa, 10mm

Tkane metki z symbolami prania ze 100 kolejnymi liczbami. Możliwości liczb: od 1 do 100, od 101 do 200, od 201 do 300, ... , 901 do 999.
Czerwone liczby na białej taśmie, szerokość taśmy 10mm, metki do wszycia.

Nr artykułu 911

Etykiety odzieżowe – kolejność liczbowa, 10mm (Nr artykułu 911)

Tkane metki ubraniowe w klasycznym stylu

Nasze metki ubraniowe z czerwonym pismem na białej taśmie bawełnianej są wręcz klasyką. Z powodu stałego popytu możemy zaoferować je Tobie w dużej różnorodności i w szczególnie korzystnej cenie. Nie ma znaczenia, czy chcesz oznaczyć ubrania lub własnoręcznie uszyte rzeczy zaopatrzyć w metkę z rozmiarem – w tym miejscu znajdziesz na pewno odpowiedni wariant dla siebie. Nasze bialo czerwone etykiety mają piękny wygląd retro i idealnie nadają się również jako modny design do dzieł wykonanych własnoręcznie.
Apropos retro: Nasze metki ubraniowe produkowane są na tych samych 150-letnich krosnach tkackich, jak nasze etykietki Cottonera i Cottonera Basic, dzięki czemu mają taką samą idealną jakość. Są one utkane w 100% z bawełny i tym samym absolutnie odporne na pranie w wysokich temperaturach.
Wszystkie warianty naszych czerwono-białych etykietek są natychmiast dostępne w naszym sklepie internetowym. Otrzymasz je jako taśmę, która posiada oznaczenia do cięcia. Następnie należy je zagiąć po obu stronach i naszyć lub wszyć w szew.

To może Ciebie także zainteresować

Opaski imienne

Kolorowe, basic, brokatowe, z własnym logo - oznaczanie ubrań nigdy nie było tak piękne jak przy zastosowaniu naszych etykietek imiennych.

Metki rozmiarowe

Mała metka, duży pożytek: Dostępne są także różne asortymenty naszych tkanych metek rozmiarowych. Wyjątkowo praktyczne!

nameFIX

Nie masz ochoty na szycie? Twoje etykietki można przymocować w parę sekund za pomocą naszego opatentowanego nameFIX.

Metki do naprasowania

Nie masz ochoty na szycie? Nasze etykietki imienne z bawełny oferowane są także w wariancie do naprasowania.