Etykietki do naprasowania

Nasze etykietki do naprasowania z symbolami prania i etykietki imienne możesz w łatwy i szybki sposób naprasować żelazkiem. Połóż metke na suche ubranie w miejscu, gdzie chcesz ją naprasować i delikatnie przyciśnij żelazkiem na 10 sekund.

Błyskawiczne naprasowanki świetnie nadają się do oznaczenia bielizny, cześci ubrań lub rzeczy zrobionych własnoręcznie.

Metki do naprasowania można również naszywać. Nasze etykietki bawełniane z powłoką do naprasowywania nie strzępią się.

Cottonera Classic

Klasyk wśród etykietek imiennych z różnymi możliwościami designu jako metki do naprasowania, bez konieczności przyszywania.

  • metki tkane od 30 sztuk
  • tkane w dwóch kolorach
  • 100% bawełny
  • różne długości

Cottonera Basic

Nasze standardowe warianty do oznaczania ubrań. Oferta w szczególnie korzystnej cenie.

  • metki tkane od 25 sztuk
  • tkane, czerwone na białym
  • 100% bawełny
  • szerokość taśmy: 10mm, zmienna długość

Dla wszystkich, którzy chcą wszystko zawsze realizować szybko i w nieskomplikowany sposób, oferujemy nasze sprawdzone etykietki bawełniane, także jako metki do naprasowania. Dzięki naszym metkom imiennym do naprasowania można w niezawodny sposób oznaczyć elementy ubrań, bielizny przeznaczonych do przedszkola, szkoły lub domu seniora – i to bez korzystania z maszyny do szycia! Nasze metki do naprasowania możesz wykorzystać również jako etykietki do produktów wykonanych własnoręcznie.

Etykietki do naprasowania są odporne na ścieranie,pranie i działanie światła, a także podlegają jak wszystkie nasze produkty regularnej, certyfikowanej kontroli pod kątem braku zawartości szkodliwych substancji.

To może Ciebie także zainteresować

Harlekin

Kochasz odmianę? Następnie spójrz na naszą Cottonka Harlekin. Czcionki i motywy tkane są w kolorowej przędzy gradientowej. Wszytskie etykietki różnią się od siebie.

Zestawy kolorów

Zawsze pasująca etykietka do materiału: Zamów swoje etykietki w naszych harmonijnych zestawach kolorów.

Naklejki nylonowe

Nadają się do mycia w zmywarkach i są odporne na działanie wody: Nasze stabilne naklejki nylonowe do oznaczenia w szkołach, przedszkolach, do produktów dla hobbistów i w gospodarstwach domowych.

Mix4kids

Od ołówka do pudełka na kanapki: Dzięki naszemu zestawowi metek nic już nigdy nie zginie w szkole i w przedszkolu.