Zestaw etykietek imiennych dla dzieci

Czy już widziałaś/-eś w przedszkolu lub szkole skrzynkę rzeczy znalezionych z bezpańskimi pudełkami na chleb, nożyczkami, pojedynczymi butami do WF, pisakami, czapkami, a nawet swetrami i kurtkami oraz innymi rzeczami, które są gubione przez dzieci? Aby nie wylądowało tam ubranie Twojego dziecka, oznacz je naszymi metkami imiennymi mix4kids w zestawie. Dla każdej rzeczy oferujemy pasującą metkę! I oprócz tego otrzymasz jeszcze mały prezent:

Jako szczególny dodatek zestaw zawiera dwie wspaniałe bransoletki przyjaźni ze skóry dla Twojego dziecka i jego najlepszego przyjaciela lub najlepszej przyjaciółki!

Czy Twoja rodzina odżywia się wegańsko i nie chcesz iść na żadne kompromisy? Możesz zamówić mix4kids także w wariancie nie zawierającym produktów zwierzęcych. Zawieszki dostaniesz w takim przypadku w wersji drewnianej i skórzanej; bransoletki przyjaźni ze sztucznej skóry. Wstaw po prostu haczyk przy pozycji „wegańskie“!

Zaprojektuj swoje etykietki (Na dole znajdziesz podgląd)

1 Oznacz napisami etykietki

2 Wybierz motyw

3 Zamów swój zestaw

za tylko

147,95

plus 9,95 zł wysyłka

Tak wygląda Twój pakiet

25 szt. Tkanych etykietek bawełnianych do naprasowania

25 szt. Spersonalizowanych różnokolorowych metek do naprasowania z wysokiej jakości bawełny. Tkane etykietki imienne z żądanym motywem wykonane zgodnie z Twoimi danymi, z imieniem i nazwiskiem dziecka.

54 szt. Naklejek imiennych

54 szt. Naklejek nylonowych z żądanym motywem i imieniem w dwóch wielkościach. cieszące się bardzo długą trwałością np. jako praktyczne znaczki imienne do oznaczania butów, zabawek, pudełek na kanapki, kredek itp.

2 szt. Zawieszek skórzanych

2 szt. Dwie ekskluzywne etykietki imienne z naturalnej skóry, grawerowane laserowo z żądanym motywem i imieniem jako zawieszki do torebki, plecaka lub worka sportowego.

18 szt. Naklejki z informacją

18 szt. Wytrzymałych naklejek z imieniem i nazwiskiem dziecka, jak również dodatkową informacją (np. miejscowość lub numer telefonu). Możliwość użycia jako znaczników imiennych na butelki do picia, pudełka na kanapki, zeszyty, książki itp.

2 Opaski przyjaźni z Skóra

Jako szczególny dodatek zestaw zawiera dwie wspaniałe bransoletki przyjaźni ze skóry dla Twojego dziecka i jego najlepszego przyjaciela lub najlepszej przyjaciółki!

Zamów teraz

3 Zamów swój zestaw

za tylko

147,95

plus 9,95 zł wysyłka

To może Ciebie także zainteresować

Zestawy kolorów

Zawsze pasująca etykietka do materiału: Zamów swoje etykietki w naszych harmonijnych zestawach kolorów.

Bony podarunkowe

Indywidualne bony towarowe etykietek Dortex - ucieszy się z nich każdy kreatywny solenizant.

Opaski imienne

Kolorowe, basic, brokatowe, z własnym logo - oznaczanie ubrań nigdy nie było tak piękne jak przy zastosowaniu naszych etykietek imiennych.

Tabliczki na drzwi

Spersonalizuj swoją tabliczkę/szyld na drzwi wejściowe za pomocą naszych czcionek i wzorów lub prześlij swój własny plik.