Naklejki nylonowe, wytrzymałe naklejki imienne, naklejki z adresem i metki z kodem QR/EAN

Nasze nylonowe naklejki są doskonale dostosowane do oznaczania wszystkich przedmiotów. Za ich pomocą możesz w łatwy sposób oznaczać np. pudełka na kanapki, kredki i bidony do przedszkola i szkoły, akcesoria samochodowe, narzędza do roweru lub wyposażenie do prac ręcznych i inne. Naklejki się bardzo dobrze trzymają, są wodoodporne oraz odporne na zmywanie. Oznaczone nimi przedmioty jak np. butelki, bidony talerzyki plastikowe, mogą być prane w zmywarce.

Utwórz spersonalizowane naklejki zgodnie z własnymi potrzebami. W tym celu możesz wybrać nasze naklejki z motywami lub naklejki informacyjne z białym tłem. Czy chcesz przedstawić tekst lub stronę internetową w postaci kodu QR? W tym celu konfigurator dla naklejek informacyjnych zainstalował generator kodu QR. Nasz generator kodu kreskowego wspiera Ciebie przy odwzorowaniu kodu kreskowego na naszych naklejkach informacyjnych. Po wpisaniu ważnego kodu kreskowego, tworzony jest kod kreskowy EAN-13. W przeciwnym wypadku tworzony jest kod kreskowy EAN-39. Za pomocą naklejek z kodem kreskowym możesz na przykład optymalizować zarządzanie produktami.

Konfigurator

Naklejki nylonowe - różnice

Naklejki imienne

Nasze nylonowe naklejki są dostępne w kolorach: biała czcionka na niebieskim lub zielonym tle, w zależności od wyboru możesz umieścić również motyw dostępny w naszej ofercie. Na swoich naklejkach możesz umieścić również wybrany przez Ciebie tekst. Wielkość czcionki lub jej typ mogą być zmienne. Jeżeli zamówisz naklejki z motywami, otrzymasz jedną trzecią zamówienia jako mini naklejki 6 x 38mm, a dwie trzecie zamówienia jako duże naklejki 19 x 38mm (odnośnie stopniowania ilości i cen patrz poniżej) - dzięki temu zawsze uzyskasz pasujące etykietki imienne do przedszkola, szkoły lub gospodarstwa domowego.

Naklejka z informacją

Więcej informacji dotyczących odpowiednio do wyboru kodu QR lub kodu EAN dają nasze naklejki informacyjne (czerwona lub niebieska czcionka na białym tle). Mają one wielkość 19 x 38 mm i posiadają miejsce na tekst składający się z 3 wierszy. Możliwy jest wybór wielkość czcionki i typu pisma dla każdego wiersza. Kod QR utworzony przez Ciebie za pomocą naszego generatora należy umieścić odpowiednio do wyboru z lewej lub prawej strony lub w środku. Możesz go połączyć z tekstem w maksymalnie 3 wierszach. W przypadku korzystania z kodu kreskowego (EAN) dostępny jest jeszcze dodatkowy wiersz. Możesz go umieścić odpowiednio do wyboru nad lub pod kodem kreskowym.

To może Ciebie także zainteresować

Naklejki papierowe

Więcej niż klasyczne etykiety: zaprojektuj swoją indiwidualną naklejkę papierową np. z twoim logo lub zdjęciem. Idealne rozwiązanie, np. dla twoich listów i paczek.

Mix4kids

Od ołówka do pudełka na kanapki: Dzięki naszemu zestawowi metek nic już nigdy nie zginie w szkole i w przedszkolu.

Etykietki 2Go

Nasze wstępnie zaprojektowane metki są wysokiej jakości, natychmiast dostępne i wcale w żadnym stopniu nudne. Otrzymasz je w poręcznych zestawach po 10 sztuk.

Opaski imienne

Kolorowe, basic, brokatowe, z własnym logo - oznaczanie ubrań nigdy nie było tak piękne jak przy zastosowaniu naszych etykietek imiennych.