Projektowanie etykiet i taśm Satinera®

W tym miejscu możesz puścić wodze swojej fantazji. Nasze etykietki Satinera z nadrukiem oraz taśmy pętelkowe idealnie nadają się do tworzenia własnych kreatywnych designów. Możesz je wyprodukować w dowolnej ilości kolorów, gradientów i delikatnych szczegółów. Możliwe jest wgranie własnego logo. Niezależnie od tego, czy mają to być metki dotyczące pielęgnacji, wstążki do prezentów na szczególne okazje, czy też taśmy dekoracyjne do naszywania – produkty Satinera sprawiają wrażenie wyjątkowych i nadających Twoim kreacjom olśniewającego wyglądu.

Nasze produkty Satinera spełniają najtrudniejsze wymagania. Olśniewają dzięki satyny poliestrowej o wysokiej jakości i są odporne na działanie światła, na wycieranie, można je prać do temperatury 60°C i cechuje je wieloletnia trwałość.

Konfigurator

Satinera® - Różnice

Pojedyncze metki o szerokości 15mm

Możliwa jest produkcja metek materiałowych Satinera od ilości 1 sztuki. Sprawiają one wyjątkowo dobre wrażenie w wersji o szerokości taśmy 15mm jako etykietki handmade o szlachetnym połysku do spersonalizowanych produktów. Zastosuj nasze czcionki i motywy i załaduj swoje własne logo. Metki materiałowe zgrzewane są na gorąco, co sprawia, że się nie strzepią.

Pojedyncze metki o szerokości 35mm

Pojedyncze metki Satinera o szerokości taśmy 35mm nadają się wyjątkowo do metek z symbolami pielęgnacyjnymi o wysokiej jakości przeznaczonych do naszywania na odzieży. Zastosuj nasze czcionki i motywy i załaduj swój gotowy design w postaci logo. Zgrzewane krawędzie końcowe zapewniają dokładne wykończenie metek materiałowych.

Taśma bezkońcowa o szerokości 15mm

Nieskończona różnorodność roli w ramach jakości Satinera: Zaprojektuj swoją własną wstążkę do prezentów na specjalne okazje lub stwórz indywidualną wstążkę ozdobną do naszywania na własnoręcznie wykonanych produktach. Wprowadzony tekst lub Twoje logo, które zostało załadowane, jest automatycznie powtarzane bez przestrzeni pośredniej. Istnieje również możliwość zastosowania „jako naklejki przy pracującej taśmie”! Aby przycięte krawędzie nie strzępiły się tak bardzo, użyj naszych profesjonalnych nożyczek Prym dostępnych w naszej ofercie.

Taśma bezkońcowa o szerokości 35mm

Niezależnie od tego, czy jest to luksusowa wstążka do prezentów o dużej szerokości o personalizowanym designie, lub też metka spełniająca rolę metki dotyczącej pielęgnacji: Równomierny przepływ Twojego designu nie zakłóca na długości taśmy 100 m ani przestrzenie pośrednie, ani też oznaczenie do cięcia. Długość Twojego raportu może zostać ustalona z dokładnością do milimetra. Aby przycięte krawędzie nie strzępiły się tak bardzo, użyj naszych profesjonalnych nożyczek Prym dostępnych w naszej ofercie.

To może Ciebie także zainteresować

nameFIX

Nie masz ochoty na szycie? Twoje etykietki można przymocować w parę sekund za pomocą naszego opatentowanego nameFIX.

Zawieszki

Eleganckie i do wielokrotnego stosowania: Zawieszki o różnych kształtach i z różnymi materiałami do zawieszania.

Bony podarunkowe

Indywidualne bony towarowe etykietek Dortex - ucieszy się z nich każdy kreatywny solenizant.

Etykietki 2Go

Nasze wstępnie zaprojektowane metki są wysokiej jakości, natychmiast dostępne i wcale w żadnym stopniu nudne. Otrzymasz je w poręcznych zestawach po 10 sztuk.