nameFIX

Igielki do mocowania nameFIX składają się z dwóch części (ostrej i płaskiej części).
Pudełko/paczka zawiera dwie części po 50 sztuk i wystarcza do obustronnego zamocowania 50 metek tekstylnych.
Zobacz jak w łatwy i szybki sposób zamocować nameFix na naszym wideo.

Nr artykułu 800

Oznaczania tekstyliów bez użycia maszyny do szycia

Chcesz chronić ubranie przed zamianą lub stratą, ale nie masz ochoty wszywać etykietek? W takim razie mamy dla Ciebie coś, co może Cię zainteresować. Swoje etykietki tekstylne w łatwy i szybki sposób przymocujesz za pomocą naszego patentowanego zestawu nameFIX, nie używając do tego maszyny do szycia.

Sposób użycia: ostrą częścią należy przekłuć etykietkę imienną i ubranie, od drugiej strony nasunąć płytkę z otworem, odłamać wystającą część i Twoja etykieta jest już przymocowana. W razie potrzeby etykietkę oraz mocowanie nameFIX można bez problemu usunąć.

Mocowanie nameFIX idealnie nadaje się do rzeczy wykonanych własnoręcznie. nameFIX można używać ze wszystkimi etykietkami z naszego asortymentu. Obejrzyj powyższe wideo dotyczące naszego produktu oraz jego zastosowania.

Uwaga! Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat, ponieważ małe części mogą zostać łatwo połknięte.

To może Ciebie także zainteresować

Opaski imienne

Kolorowe, basic, brokatowe, z własnym logo - oznaczanie ubrań nigdy nie było tak piękne jak przy zastosowaniu naszych etykietek imiennych.

Produkty ekspresowe

Czasami wszystko musi się szybko dziać: Oferując metki tkane Cottonera i etykietki Corinera lub zawieszki możemy zaoferować Tobie niektóre z wyjątkowo szybkich wariantów naszych najbardziej ulubionych produktów.

Metki z symbolami pielęgnacyjnymi

"...or give it to your mom": Do swoich produktów dołącz profesjonalne wskazówki dotyczące pielęgnacji umieszczone na naszych metkach z symbolami pielęgnacyjnymi.

Etykietki z logo

Załaduj własny design i zaprojektuj unikatowe etykietki z logo.