Personalizowane metki tkane i etykietki tekstylne z certyfikatem

DORTEX oznacza przestrzeganie najwyższych standardów. Wszystkie produkty DORTEX są w ramach niemieckiej produkcji produkowane z wysokogatunkowych materiałów. Gwarantujemy sprzyjającą środowisku i zrównoważoną produkcję i sprawdzoną jakość naszych produktów.

Nasze spersonalizowane metki tekstylne i metki tkane są certyfikowane zgodnie z Öko-Tex® Standard 100 i poza tym zgodnie z EN 71-3 odpowiednie do produkcji zabawek dziecięcych.

Nasze etykiety tekstylne i taśmy satynowe nie powodują podrażnień skóry, są odporne na pranie w pralkach automatycznych, mają trwałe kolory i nie zawierają szkodliwych substancji. Bezpieczeństwo w przypadku zastosowania np. etykiet z symbolami prania, etykietek imiennych do ubrań, wstążek do prezentów lub etykietek gwarantują regularne badania i te certyfikaty:

Certyfikat Oeko-Tex

06 grudzień 2019 r. nasze produkty zostały ocenione przez Institut Hohenstein i certyfikowane z następującym tekstem:

Firma Dortex zgodnie z Oeko-Tex® Standard 100 otrzymuje uprawnienie, zgodnie z certyfikatem naszej firmy, nr 14.0.39222 i numer opinii 19.0.96185, Oeko-Tex® Signet. Tekstylne metki tkane i tkane taśmy z farbowanej bawełny, tkane i nadrukowywane etykietki poliestrowe (Cottonera®, Polynera®, Flexinera® i etykietki ekspresowe na specjalne życzenie naszych klientów); wykonywane wyłącznie z materiałów certyfikowanych zgodnie z Standard 100 Oeko-Tex®.

Kontrole podanych powyżej artykułów zostały przeprowadzone zgodnie ze Standardem 100 Öko-Tex®, załącznikiem 4, klasą produktu I oraz dla artykułów dziecięcych i wykazały, że aktualnie spełnione są obowiązujące wszystkie wymagania standardów ekologicznych.

Toy-QS

Artykuły Dortex Cottonera® i Polynera® zostały sprawdzone dn. 30 październik 2019 r. w laboratorium kontrolnym Bremer Umweltinstitut, Fahrenheitstr. 1, 28359 Bremen, pod kierunkiem pani Ulrike Siemers zgodnie z aktualnymi przepisami dot. pomiarów EN 71-3.
Wszystkie wartości pomiarowe są mniejsze od dozwolonych wartości granicznych, większość wartości pomiarowych znajduje się poniżej granicy wykrywalności. Tym samym podane produkty Dortex są odpowiednie do produkcji zabawek dziecięcych zgodnie z EN 71-3.

Wyróżniające się przedsiębiorstwo

Top sklep online 2019

DORTEX.DE został wyróżniony przez DEUTSCHLAND TEST jako TOP sklep internetowy o ponadprzeciętnej satysfakcji klienta. Zbadane i ocenione były ogólnokrajowe 1,747 sklepów internetowych w 155 kategoriach. (Źródło: Focus 20/19)

Mistrz wzrostu ekonomicznego 2016

Firma DORTEX zgodnie z FOCUS Spezial grudz./stycz. 2015/16 r. należy do przedsiębiorstw o największym wzroście ekonomicznym w Niemczech.

Jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw klasy średniej

Pod naukowym kierownictwem Instytutu ds. Entrepreneurship i Innowacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu co roku wskazywane są najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa niemieckej klasy średniej. Kontrola zarządzania innowacyjności firmy DORTEX mbH wykazała znakomite wyniki. Tym samym to przedsiębiorstwo zalicza się do wiodących innowatorów klasy średniej. Znak jakości TOP Innovator 2015 r. został przekazany kierownictwu firmy DORTEX w ramach uroczystego przyznawania nagród 26-go czerwca 2015 r. przez Ranga Yogeshwar.

Dyplom TOP100, pobierz

Nominacja do Nagrody Ekonomicznej 2014 r. miasta Dortmundu (Dortmunder Wirtschaftspreis 2014)

Od 2005 miasto Dortmund odznacza co roku wiodące przedsiębiorstwa Nagrodą ekonomiczną miasta Dortmund (Dortmunder Wirtschaftspreis). Odznaczane jest wyróżniające się przedsiębiorstwo klasy średniej, które w szczególny sposób przez swój ekonomiczny sukces i duże zaangażowanie wzmacnia pozycję Dortmundu. Firma DORTEX mbH została finalistą w konkursie. Cieszymy się szczególnie z uzyskania tego odznaczenia.

Uznany zakład szkoleniowy IHK Dortmund

Najwyższe standardy możemy osiągnąć tylko z wysoko motywowanym i dobrze wykształconym zespołem. Również nasi uczniowie zawodu są ważną częścią składową naszej struktury pracowniczej i są włączani bezpośrednio w procesy przedsiębiorstwa. Dzięki swoim nowym ideom przyczyniają się oni do rozwoju przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni z tego, że Dortex jest uznanym zakładem szkoleniowym IHK Dortmund.