Naklejki i etykiety samoprzylepne

Chcesz szybko i indywidualnie oznaczyć przedmioty? W takim razie zastosuj nasze wyjątkowo trwałe naklejki nylonowe lub personalizowane naklejki papierowe. Oznacz nimi wszystko czego absolutnie nie chcesz zgubić.

Nasze nylonowe i papierowe naklejki samoprzylepne nadają się idealnie jako: naklejki imiennie, naklejki adresowe, do oznakowania zabawek motywem, dzięki którym dzieci w przedszkolu rozpoznają rzeczy które do nich należą. Możesz nimi oznaczyć niemal wszystko, co dla Ciebie ważne. Nasze naklejki dostępne są w trzech kolorach do wyboru i z wieloma motywami, wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Również w przypadku kodów QR i EAN mamy idealne rozwiązanie: wystarczy wprowadzić tekst do naszego konfiguratora, podać adres internetowy lub numer EAN, dodać żądany tekst i nylonowa naklejka jest już gotowa.

Samoprzylepne naklejki nylonowe

Nasze nylonowe naklejki są bardzo trwałe i wodoodporne. Możesz ich użyć jako etykiety imienne, naklejki z motywami, naklejki adresowe lub etykiety kodów QR/EAN.

  • samoprzylepne, od 30 sztuk
  • bardzo wytrzymałe
  • różne wersje
  • rozmiar: 19 x 38mm (i 6 x 38mm)

Samoprzylepne naklejki papierowe

Więcej niż klasyczne naklejki z adresem zwrotnym: zaprojektuj dostosowane naklejki papierowe z własnym logo lub zdjęciem. Idealne rozwiązanie, np. dla twoich listów i paczek.

  • samoprzylepne, od 290 sztuk
  • bezpłatny projekt
  • rozmiar: 20 x 39mm

W przypadku etykiet samoprzylepnych wybierz między nylonowymi, a papierowymi naklejkami. Możesz je indywidualnie zaprojektować, dzięki naszemu konfiguratorowi. Możesz projektować personalizowane naklejki o różnych rodzajach czcionki z naszej oferty, lub załadować własne logo. W zależności od aplikacji znajdziesz tutaj idealny szablon etykiet samoprzylepnych.

Przy okazji zapoznaj się z naszą ofertą stworzoną specjalnie z myślą o dzieciach. Zestaw etykiet mix4kids do oznaczania odzieży dziecięcej, przyborów szkolnych i zabawek.

To może Ciebie także zainteresować

Mix4kids

Od ołówka do pudełka na kanapki: Dzięki naszemu zestawowi metek nic już nigdy nie zginie w szkole i w przedszkolu.

Tabliczkii i akcesoria

Indywidualnie spersonalizowane tabliczki imienne, tabliczki na drzwi wejściowe wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz akcesoria do zamocowania. Zamów już teraz.

Etykietki 2Go

Nasze wstępnie zaprojektowane metki są wysokiej jakości, natychmiast dostępne i wcale w żadnym stopniu nudne. Otrzymasz je w poręcznych zestawach po 10 sztuk.

Indywidualna wstążka do prezentów

Zaprojektuj twoją własną wstążkę do prezentów. I nadaje się do prania do 60°C, odporna na promienie słoneczne i ścieranie i z tego powodu idealna do naszycia na rzeczach wykonanych własnoręcznie.