Wydawca

Adres: Dortex Werbung und Vertrieb mbH
Am Schlosspark 66
44357 Dortmund
GERMANY
Telefon: +49 (0)231 93 71 00-0
Telefaks: +49 (0)231 93 71 00-19
Adres e-mail: post@dortex-etykietki.pl
Kierownictwo firmy: Inż. dypl. Burkhard Dohmann, Peter Dohmann
Nr podatku VAT: DE124655806
Osoba odpowiedzialna za stronę internetową: Inż. dypl. Burkhard Dohmann, Peter Dohmann
Konto Niemcy:Volksbank Dortmund-Nordwest
BIC/SWIFT: GENODEM1DNW
IBAN: DE32 4406 0122 4023 0126 01
Konto Austria:BAWAG P.S.K
BIC/SWIFT: BAWAATWW
IBAN: AT03 6000 0005 1005 7040
Konto Holandia:Rabobank, Utrecht
BIC/SWIFT: RABONL2U
IBAN: NL17 RABO 0300 6434 89
Konto PayPal: paypal@dortex-etykietki.pl
Wpis do rejestru: Rejestr handlowy Dortmund, Niemcy, nr rej. HRB 7581
Marki wpisane dla firmy DORTEX w obrębie UE: Dortex®, Cottonera®, Harlekin®, Polynera®, Satinera®, Flexinera®, Corinera®, mix4kids®, Holland Label®, FloraPap®, myVIPs®

Wyłączenie odpowiedzialności:

Odpowiedzialność za treść

Treść niniejszych stron sporządzana jest z najwyższą starannością. Jednakże nie możemy przejąć gwarancji za prawidłowość, kompletność i aktualność treści. Jako oferent usług jesteśmy odpowiedzialni zgodnie z § 7 ust.1 ustawy o telemediach (TMG) za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi ustawami. Jednakże zgodnie z §§ 8 do 10 ustawy o telemediach (TMG) nie jesteśmy jako oferent usług zobowiązani do nadzorowania przekazanych lub zapisanych obcych informacji lub badania okoliczności, które wskazują na czynność niezgodną z prawem. Nie ma to wpływu na zobowiązania dotyczące usuwania lub blokowania korzystania z informacji z ogólnymi ustawami. Jednak taka odpowiedzialność jest możliwa dopiero od momentu uzyskania wiedzy o konkretnym naruszeniu prawa. W przypadku uzyskania wiedzy o odpowiednich naruszeniach prawa, takie treści zostaną przez nas natychmiast usunięte.

Odpowiedzialność na linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treści nie mamy żadnego wpływu. Dlatego też za takie strony nie możemy przejąć odpowiedzialności. Za treści stron do których prowadzą linki są zawsze odpowiedzialni odpowiedni użytkownicy tych stron. Strony, do których prowadzą linki zostały sprawdzone pod kątem ewentualnego naruszenia prawa w momencie łączenia ich linkami. W momencie łączenia ich linkami nie wykryto treści niezgodnych z prawem. Jednakże bez konkretnych przesłanek wskazujących na naruszenie prawa nie można od nas wymagać stałej kontroli treści stron połączonych linkami. W przypadku uzyskania wiedzy o naruszeniach prawa takie linki zostaną przez nas natychmiast usunięte.

Prawa autorskie

Treści i dzieła sporządzone przez użytkowników stron znajdujące się na niniejszych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i każdy rodzaj korzystania wykraczający poza granice prawa autorskiego wymagają pisemnej zgody danego autora lub osoby je sporządzającej. Pobrania i kopie niniejszej strony dozwolone są jedynie do użytku prywatnego, a nie komercyjnego. O ile treści znajdujące się na tej stronie nie zostały sporządzone przez użytkownika, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. Szczególnie treści osób trzecie są oznaczane jako takie treści. Jeżeli pomimo tego zwrócą Państwo uwagę na naruszenie praw autorskich, prosimy o odpowiednią wskazówkę. W przypadku uzyskania wiedzy o naruszeniach prawa treści tego rodzaju zostaną przez nas natychmiast usunięte.

Ochrona danych osobowych

Zwracamy uwagę na to, że transmisja danych w internecie (np. w przypadku komunikacji za pośrednictwem maila) może wykazywać luki bezpieczeństwa. Ochrona danych przed dostępem osób trzecich nie jest możliwa. Niniejszym jednoznacznie sprzeciwiamy się korzystaniu z danych kontaktowych przez osoby trzecie, które zostały opublikowane w ramach obowiązku podawania impressum użytkownika strony internetowej, w celu wysyłania reklam i materiałów informacyjnych, które nie były jednoznacznie żądane. W przypadku przysyłania informacji reklamowych, które nie zostały zażądane, w postaci np. e-maili spamowych, użytkownicy stron internetowych zastrzegają sobie jednoznacznie kroki prawne.

Więcej informacji odnośnie ochrony danych osobowych znajdą Państwo w naszej deklaracji o ochronie danych osobowych.