myVIPs® - bransoletki z tkaniny na imprezy i festiwale lub jako wejściówki

Projektując swoje bransoletki imprezowe, możesz pozwolić działać swojej kreatywności. Niezależnie od tego, czy masz własny projekt, fantazyjne kolory, szczególny motyw czy nadrukowane kolejne numery stworzymy dla Ciebie indywidualne opaski zgodne z Twoim życzeniem. Możliwość zamównia już od 1 sztuki!

Do produkcji naszych indywidualnych bransoletek używamy najwyższej jakości materiałów. Opaski są wykonane z wysokiej jakości satyny o podwójnej powierzchni, są odporne na działanie światła, odporne na ścieranie i można je prać w temperaturze do 60°C. Załączony zamek zabezpieczający uniemożliwia przekazanie opaski innej osobie. Drukowanymi kolejnymi numerami opaska wejściowa może pełnić funkcję biletu kontrolnego (na życzenie).

Dzięki indywidualnie zaprojektowanej bransoletce każdy gość jest VIP-em. Jest to bardzo ciekawa i tania forma identyfikacji uczestników podczas różnego rodzaju koncertów, festiwalów lub imprez prywatnych.

Konfigurator

myVIPs® bransoletki z tkaniny - przykłady zastosowania

Opaski na wydarzenia

Dzięki wyjątkowo przyjaznemu dla skóry i wytrzymałemu materiałowi, nasze opaski z tkaniny są idealne na wielodniowe festiwale, kongresy i imprezy. Dzięki fotorealistycznym wielokolorowym nadrukom te bransoletki nadają się również na większe imprezy, kongresy lub jako wejściówki do parków rozrywki. Sprawdzą się również swietnie jako identyfikacja gości na balach ukończenia szkoły lub na dyskotece. Możliwość indywidualnego projektu.

Jednorazowe opaski na ręke

Z drukowanymi numerami sekwencyjnymi spersonalizowane bransoletki z materiału stają się bransoletką VIP. Do taśm dostaniesz od nas odpowiednią liczbę zabezpieczających zamknięć. Kolejna transmisja pasm wejściowych jest prawie niemożliwa. Sprawdzą się swietnie na wyjątkowych wydarzeniach jak imprezach prywatnych, wieczorach kawalerskich, studniówkach, przyjęciach urodzinowych dla dzieci lub weselach.

Branzoletki reklamowe

Planujesz wydarzenie firmowe i chciałbyś zidentyfikować swoich gości? Nasze satynowe bransoletki nadają się również do nadruku bardziej szczegółowego logo dzięki wysokiej jakości włóknom poliestrowym. Opaska z materiału jest więc doskonałą alternatywą dla tradycyjnych artykułów promocyjnych. Idealne na mniejsze imprezy lub projekty podzielone. Zamówienie jest możliwe już od 1 sztuki.

Branzoletki na wesele

Najpiękniejszy dzień w życiu powinni zapamiętać nie tylko nowożeńcy, ale także goście. Nasze delikatne satynowe bransoletki są idealne na ekstrawaganckie okazje i nadają wydarzeniu wyjątkowy charakter. Możliwość nadruku napisów lub zdjecia młodej pary. Nasze bransoletki będą przyciągały wzrok i staną się pamiątką z tego wydarzenia.

To może Ciebie także zainteresować

Indywidualna wstążka do prezentów

Zaprojektuj twoją własną wstążkę do prezentów. I nadaje się do prania do 60°C, odporna na promienie słoneczne i ścieranie i z tego powodu idealna do naszycia na rzeczach wykonanych własnoręcznie.

Profesjonalne etykietowanie produktów

Jako użytkownik biznesowy chcesz informować swoich klientów jak najlepiej! Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - produkujemy już od jednej etykiety.

Tabliczki imienne

Pasujące do tabliczek akcesoria zamienia Twoją indywidualną etykietę w tabliczke imienną. Z nierdzewnej stali szlachetnej, mosiądzu lub brązu.

Etykietki z logo

Załaduj własny design i zaprojektuj unikatowe etykietki z logo.