Miły podarunek w postaci bonu upominkowego - dla osób kreatywnych

Często nie jest łatwo obdarować osobę kreatywną. Materiał dla początkujących krawców lub wełna do przyrządów pomocniczych do szycia nie są niestety zbyt pomysłowe. Dla osób które szyją, robią na drutach, szydełku, wyszywają lub wykonują inne robótki ręczne, znajdziesz w naszym szerokim asortymencie na pewno coś, co będzie przydatne lub po prostu sprawi przyjemność.

Dlaczego więc nie podarować takiej osobie bonu upominkowego? Jak w przypadku wszystkich produktów również wszystkim bonom towarowym DORTEX można nadać indywidualną formą oraz modyfikować je, tworząc piękny, osobisty prezent. Możesz wybrać żądaną wartość i logo, lub też plik graficzny. Oprócz tego dostępne jest miejsce na krótkie pozdrowienia dla osoby otrzymującej prezent.

Konfigurator

To może Ciebie także zainteresować

Tabliczki na drzwi

Spersonalizuj swoją tabliczkę/szyld na drzwi wejściowe za pomocą naszych czcionek i wzorów lub prześlij swój własny plik.

Indywidualna wstążka do prezentów

Zaprojektuj twoją własną wstążkę do prezentów. I nadaje się do prania do 60°C, odporna na promienie słoneczne i ścieranie i z tego powodu idealna do naszycia na rzeczach wykonanych własnoręcznie.

Etykietki 2Go

Nasze wstępnie zaprojektowane metki są wysokiej jakości, natychmiast dostępne i wcale w żadnym stopniu nudne. Otrzymasz je w poręcznych zestawach po 10 sztuk.

Naklejki papierowe

Więcej niż klasyczne etykiety: zaprojektuj swoją indiwidualną naklejkę papierową np. z twoim logo lub zdjęciem. Idealne rozwiązanie, np. dla twoich listów i paczek.