Informacje dotyczące wysyłki

Całkowity czas dostawy składa się z dwóch okresów - czasu produkcji i czasu dostawy za pośrednictwem poczty.

Czas produkcji:
W koszyku zakupów potwierdz zlecenie oraz dokładne podaj ilość każdej pozycji. W weekendy i dni świąteczne nasz dział produkcyjny nie pracuje. Nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć czasu produkcji etykiet tkanych, gdyż w dziale produkcji zbierane są zlecenia o tym samym układzie kolorów do momentu uzyskania ich wystarczającej ilości. W przypadku rzadkich kombinacji kolorów czas produkcji będzie z reguły dłuższy, a w przypadku często spotykanych kombinacji kolorów, takich jak czerwony na białym tle lub niebieski na białym tle, krótszy. Możesz mieć szczęście i kombinacja kolorów Twojego zamówienia zostanie nałożona do produkcji 5 minut po nadejściu Twojego zamówienia.

Czas dostawy przesyłki:
Czas dostarczenia zależy od wybranej metody wysyłki i kraju dostawy. Listę wszystkich czasów i kosztów wysyłki znajdziesz poniżej.
Dane opierają się częściowo na danych pocztowych, a częściowo na własnych obserwacjach.

Koszty wysyłki:
Podane koszty wysyłki są cenami ostatecznymi. W przypadku dostaw w obrębie UE ceny zawierają niemiecki podatek VAT wynoszący 19%. W przypadku dostaw do Szwajcarii ceny zawierają podatek VAT w wysokości 7,7%.
Za dostawy do trudno dostępnych obszarów (odległych obszarów) DHL pobiera dodatkową opłatę. Listę specjalnych obszarów pocztowych można znaleźć tutaj.

Kraj:

Dostawa jako list towarowy:
ze śledzeniem
Koszty wysyłki -
Czas dostarczenia przez pocztę (Dni robocze) -
Dostawa jako paczka DHL:
ze śledzeniem do drzwi frontowych
Koszty wysyłki -
Czas dostarczenia przez pocztę (Dni robocze) -

Czy mają Państwo jeszcze pytania? Chętnie udzielimy dalszej pomocy: Kontakt