Personalizowane projektowanie etykietek Corinera® grawerowanych laserowo

Oferując metki Corinera oferujemy Tobie coś, czego nie ma nikt: wyjątkowe metki grawerowane laserowo z drewna, skóry, sztucznej skóry, FloraPap lub metal. Twój design wypalamy w metkach lub zawieszkach z ekskluzywnych materiałów o wyjątkowej rozpoznawalności ze sterowaną komputerowo precyzją. W tym miejscu możliwe są także kształty nie posiadające kątów prostych.

Tutaj niemal wszystko jest możliwe. Możesz wybrać spośród naszych form lub przesłać swoją dowolnie wybraną formę jako plik. Kontury Twoich etykiet oraz otwory montażowe są cięte za pomocą lasera, natomiast obrazy są grawerowane laserowo. Rozmiar otworu na etykiety 1,5mm, na zawieszki 3,5mm.

Nadaj swojemu produktowi wyjątkowy kształt przyciągający wzrok!

Konfigurator

Corinera® - Różnice

Skóra

Skóra naszych metek Corinera jest wyłącznie naturalnym produktem Made in Germany. Pochodzi ona wyłącznie od młodych niemieckich byków i jest garbowana przy użyciu składników roślinnych i mineralnych. Dzięki grubości wynoszącej około 1,2mm nadaje się do uszlachetniania produktów, które nie są prane, np. torebek – lub też breloczków do kluczy. Więcej informacji odnośnie własności i pielęgnacji naszych metek ze skóry znajdziesz w najczęściej zadawanych pytaniach.

Sztuczna skóra

Wegańska alternatywa dla prawdziwej skóry: Sztuczna skóra o wysokiej jakości, którą stosujemy do naszych metek Corinera, składa się w 100% z poliuretanu i gwarantujemy, że nie zawierają one szkodliwych substancji. Dzięki szerokości około 1mm i strukturze powierzchni o bardzo autentycznym wyglądzie skóry nie ustępuje ona pod względem wyglądu prawdziwej skórze. Poza tym można ją prać i jest ona odporna na ścieranie, dzięki czemu dobrze nadaje się do uszlachetniania odzieży. Więcej informacji odnośnie własności i pielęgnacji naszych metek ze sztucznej skóry znajdziesz w najczęściej zadawanych pytaniach.

Drewno topoli

Nasze drewno topoli o grubości 3mm nie zawierające szkodliwych substancji nadaje się idealnie do produktów, które nie muszą być prane. Metki dzięki lekkim, uwarunkowanym procesem produkcyjnym śladom płomieni z tego materiału sprawiają vintage-owe wrażenie wysokogatunkowych produktów. Są doskonałe do wyjątkowych produktów wykonywanych ręcznie lub do atrakcyjnych breloczków zawieszanych na Twoich prezentach. Więcej informacji odnośnie własności i pielęgnacji naszych etykietek drewnianych znajdziesz w najczęściej zadawanych pytaniach.

Drewno bukowe

Nasze bukowe etykiety i zawieszki wykonane są z drewna bukowego o grubości 2mm. Pięciokrotne nakładanie warstw powoduje, że etykiety i zawieszki są szczególnie stabilne wymiarowo. Ze względu na swoją trwałość materiał może być używany na wiele sposobów, szczególnie w pomieszczeniach i dla produktów, które nie wymagają mycia. Podobnie jak wszystkie etykiety Corinera, możesz po prostu dodać projekty i czcionki do naszych bukowych etykiet lub wgrać własne logo i/lub własny kształt.

FloraPap®

Bardzo wytrzymałe etykiety FloraPap to nowy produkt trendowy z dziedziny „zrób to sam”. Obecnie oferujemy nasz wypróbowany i przetestowany materiał w czterech wersjach i pod międzynarodową marką. Nowoczesny, wegański materiał składa się z papieru z recyklingu i lateksu. Po niektórych praniach przyjmuje ona strukturę podobną do skóry o pięknym wyglądzie vintage. Dzięki grubości 0,55mm materiał można bez problemu naszywać ręcznie lub maszynowo lub zawieszać na wszystkich wykonanych przez Ciebie produktach. Więcej informacji odnośnie własności i pielęgnacji naszych metkach FloraPap znajdziesz w najczęściej zadawanych pytaniach.

Etykiety metalowe

Nasze metalowe etykiety i zawieszki są wykonane ze stali nierdzewnej, mosiądzu lub brązu. Wszystkie materiały mogą być bardzo różnorodnie zastosowane ze względu na ich trwałość, np. na indywidualne plakietki od wewnątrz i na zewnątrz lub breloczki do kluczy. Domowe akcesoria lub odzież są wykończone metalowymi etykietami. Podobnie jak wszystkie etykiety Corinera, możesz po prostu oznaczyć nasze metalowe etykiety naszymi wzorami i czcionkami lub przesłać własne logo i/lub niestandardowy kształt. Więcej informacji odnośnie własności i pielęgnacji naszych metkach metalowe znajdziesz w najczęściej zadawanych pytaniach.

To może Ciebie także zainteresować

Profesjonalne etykietowanie produktów

Jako użytkownik biznesowy chcesz informować swoich klientów jak najlepiej! Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - produkujemy już od jednej etykiety.

Tabliczkii i akcesoria

Indywidualnie spersonalizowane tabliczki imienne, tabliczki na drzwi wejściowe wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz akcesoria do zamocowania. Zamów już teraz.

Opaski na eventy

Branzoletki na imprezy możliwość indywidualnego projektu, bransoletka z logo, opaska służąca jako wejściówka na różnego rodzaju wydarzenia, dostępne od 1 sztuki. W razie potrzeby drukujemy kolejne liczby.

Profesjonalne etykiety pielęgnacyjne

Chcesz spełniać wymogi dotyczące etykietowania? Dzięki naszym profesjonalnym etykietom pielęgnacyjnym, jest to możliwe. Wystarczy wybrać, skonfigurować i zamówić żądaną jakość i ilość.