Profesjonalne etykiety tekstylne Flexinera® z Twoim własnym projektem

Do profesjonalnej identyfikacji z własnym logo lub motywem idealne są wysokiej jakości tkane etykiety tekstylne z zakładką środkową lub zakładką końcową. Tkamy twoją etykietę w wybranym przez Ciebie rozmiarze z maksymalnie 6 różnymi kolorami przędzy. Po prostu wybierz żądany wariant i prześlij gotowy projekt bezpośrednio w konfiguratorze.

Zoptymalizuj kolory, rozmiar i pozycję, a będziesz mógł zamówić etykiety tekstylne bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Wszystkie warianty dostępne od 500 sztuk. Do produkcji naszych etykiet Flexinera używamy wysokiej jakości przetworzonych przędz poliestrowych (około 50% rPET).

Podobnie jak wszystkie nasze produkty, etykiety tekstylne Flexinera są wyprodukowane w Niemczech!

Konfigurator

Flexinera® - Różnice

Zagięcie końcowe z lewej i z prawej strony

Etykiety tekstylne Flexinera z zagięciem końcowym z lewej i prawej strony są wyjątkowo dobrze dostosowane do umieszczania we wnętrzu odzieży, na przykład w wycięciu na szyję. Możesz przyszyć paroma ruchami igłą wykonane własnoręcznie profesjonalne etykietki lub „skarby” wykonane szydełkiem.

Zakładka końcowa u góry lub na dole

Chcesz naszyć etykietkę tekstylną na sztorc lub umieścić na obrzeżu? Dzięki naszym etykietkom tekstylnym Flexinera z zakładką końcową u góry lub na dole nie sprawia to żadnych problemów. Ten wariant jest doskonale dostosowany do nadawania bardziej szlachetnego wyglądu czapkom.

Środkowe zagięcie poziome

Metki tekstylne z zagięciem środkowym są idealne do wszywania ich w szwy zewnętrzne odzieży – z boku, na pasku talii lub na stójce kołnierza. Sprawiają one jednocześnie subtelne i profesjonalne wrażenie. Możesz wybrać dla wybranego przez Ciebie tekstu i/lub logo różne pozycje.

Środkowe zagięcie położone pionowo

Pionowy format pasuje bardziej do produktu lub designu Twojej etykietki? To żaden problem! Możesz wybrać pożądany tekst i / lub logo pasujące do Twojego designu w różnych pozycjach.

To może Ciebie także zainteresować

Profesjonalne etykiety pielęgnacyjne

Chcesz spełniać wymogi dotyczące etykietowania? Dzięki naszym profesjonalnym etykietom pielęgnacyjnym, jest to możliwe. Wystarczy wybrać, skonfigurować i zamówić żądaną jakość i ilość.

Metki rozmiarowe

Mała metka, duży pożytek: Dostępne są także różne asortymenty naszych tkanych metek rozmiarowych. Wyjątkowo praktyczne!

Zawieszki

Eleganckie i do wielokrotnego stosowania: Zawieszki o różnych kształtach i z różnymi materiałami do zawieszania.

Naklejki papierowe

Więcej niż klasyczne etykiety: zaprojektuj swoją indiwidualną naklejkę papierową np. z twoim logo lub zdjęciem. Idealne rozwiązanie, np. dla twoich listów i paczek.