Metki tekstylne Flexinera®

Metki tekstylne naszej firmy z zagięciem, to profesjonalny wariant oznaczania tekstyliów własnym logo lub motywem. Zamocowania są różnorodne, a wrażenie wizualne wywoływane przez metki tekstylne jest zawsze perfekcyjne. Wszystkie warianty można nabyć od 500 sztuk w różnych rozmiarach i w maksymalnie 6 kolorach.

Gwarantujemy, że wszystkie metki naszej firmy są wolne od szkodliwych substancji.

Konfigurator

Flexinera® - Różnice

Zagięcie końcowe z lewej i z prawej strony

Etykiety tekstylne Flexinera z zagięciem końcowym z lewej i prawej strony są wyjątkowo dobrze dostosowane do umieszczania we wnętrzu odzieży, na przykład w wycięciu na szyję. Możesz przyszyć paroma ruchami igłą wykonane własnoręcznie profesjonalne etykietki lub „skarby” wykonane szydełkiem.

Zakładka końcowa u góry lub na dole

Chcesz naszyć etykietkę tekstylną na sztorc lub umieścić na obrzeżu? Dzięki naszym etykietkom tekstylnym Flexinera z zakładką końcową u góry lub na dole nie sprawia to żadnych problemów. Ten wariant jest doskonale dostosowany do nadawania bardziej szlachetnego wyglądu czapkom.

Środkowe zagięcie poziome

Metki tekstylne z zagięciem środkowym są idealne do wszywania ich w szwy zewnętrzne odzieży – z boku, na pasku talii lub na stójce kołnierza. Sprawiają one jednocześnie subtelne i profesjonalne wrażenie. Możesz wybrać dla wybranego przez Ciebie tekstu i/lub logo różne pozycje.

Środkowe zagięcie położone pionowo

Pionowy format pasuje bardziej do produktu lub designu Twojej etykietki? To żaden problem! Możesz wybrać pożądany tekst i / lub logo pasujące do Twojego designu w różnych pozycjach.

To może Ciebie także zainteresować

Profesjonalne etykiety pielęgnacyjne

Chcesz spełniać wymogi dotyczące etykietowania? Dzięki naszym profesjonalnym etykietom pielęgnacyjnym, jest to możliwe. Wystarczy wybrać, skonfigurować i zamówić żądaną jakość i ilość.

Metki rozmiarowe

Mała metka, duży pożytek: Dostępne są także różne asortymenty naszych tkanych metek rozmiarowych. Wyjątkowo praktyczne!

Zawieszki

Eleganckie i do wielokrotnego stosowania: Zawieszki o różnych kształtach i z różnymi materiałami do zawieszania.

Naklejki papierowe

Więcej niż klasyczne etykiety: zaprojektuj swoją indiwidualną naklejkę papierową np. z twoim logo lub zdjęciem. Idealne rozwiązanie, np. dla twoich listów i paczek.