Naklejki papierowe, naklejki z adresem

Nasze papierowe naklejki to właściwy wybór dla tych wszystkich, którzy wysyłają dużo korespondencji. Podczas, gdy pieczątki często zamazują się lub pozostawiają nierównomierny odcisk, naklejki z adresem mają przewagę dzięki niezawodnej precyzji. Od dzisiaj dzięki naszym naklejkom Twoje przesyłki będą w pełni profesjonalnie.

Dzięki naszemu konfiguratorowi możesz projektować w trybie online samoprzylepne metki całkowicie odpowiadające Twojemu gustowi i zamówić je bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Możesz wybrać czcionkę o dowolnym kolorze oraz kolorze tła. Możesz projektować personalizowane naklejki o różnych rodzajach czcionki dostępnych w naszej ofercie, lub załadować własne logo oraz zaprojektować indywidualne naklejki z adresem. I, pssst: indywidualne naklejki samoprzylepne stanowią także piękny i praktyczny prezent!

Naklejki samoprzylepne można stosować także do innych celów – np. oznaczania i katalogowania. 290 sztuk naklejek o niezawodnej jakości DORTEX kosztują jedynie 63,50 zł i są dostarczane na Twój adres w atrakcyjnym skoroszycie.

Konfigurator

To może Ciebie także zainteresować

Naklejki nylonowe

Nadają się do mycia w zmywarkach i są odporne na działanie wody: Nasze stabilne naklejki nylonowe do oznaczenia w szkołach, przedszkolach, do produktów dla hobbistów i w gospodarstwach domowych.

Tabliczki imienne

Pasujące do tabliczek akcesoria zamienia Twoją indywidualną etykietę w tabliczke imienną. Z nierdzewnej stali szlachetnej, mosiądzu lub brązu.

Etykietki 2Go

Nasze wstępnie zaprojektowane metki są wysokiej jakości, natychmiast dostępne i wcale w żadnym stopniu nudne. Otrzymasz je w poręcznych zestawach po 10 sztuk.

Etykietki z logo

Załaduj własny design i zaprojektuj unikatowe etykietki z logo.