Tworzenie metek bawełnianych Cottonera®

Metki tkane Cottonera i etykietki imienne znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Od klasycznych metek z symbolami prania aż po metki do przedmiotów stworzonych własnoręcznie przez Ciebie. Etykiety Cottonera są tkane zawsze w dwóch kolorach, jednak możesz je zamówić w wersji o żądanej długości, wybrać czy mają być przeznaczone do naszycia lub do naprasowania i dużo innych opcji. Dzięki naszemu bardzo dokładnemu konfiguratorowi Twoje gotowe metki tkane dostarczane są do Twojego domu w postaci, którą sobie wyobrażałaś/-eś.

Ważne informacje: Ze względu na to, że wszystkie metki Cottonera składają się w 100% z bawełny, to końcówki etykietek tkanych nie mogą być zgrzewane na gorąco. Dlatego metki tkane Cottonera należy zawsze naszywać po ich zagięciu, aby się nie strzępiły. Dodatkową krawędź od odpowiedniej szerokości dołączamy automatycznie po obu stronach; nie musisz się już o to martwić.

* możliwe są jednak lekkie różnice w kolorach z powodu Twoich ustawień ekranu

Konfigurator

Cottonera® - Różnice

Cottonera Basic

Metki tkane Cottonera Basic są dostępne wyłącznie w wersji o szerokości 10mm i czerwoną czcionką na białym tle. Są one najczęściej zamawianym wariantem naszym metek bawełnianych, które możemy zaoferować w wyjątkowo korzystnych cenach. W tym przypadku dostępny jest tylko jeden rodzaj czcionki i nie są oferowane jakiekolwiek motywy, jednakże odpowiednio do wyboru możesz wybrać wersję naszywają lub naprasowywaną. Najczęściej stosowane są klasyczne metki imienne służące do oznaczania odzieży. Jednakże bardzo przydatne są również metki retro służące do projektowania własnych etykietek.

Cottonera Classic

Cottonera Classic są idealnymi metkami dla wszystkich początkujących, którzy chcą oznaczyć produkty wytworzone we własnym zakresie w ładny i przystępny cenowo sposób. Tkanie na krosnach tkackich z czółenkami nadaje metkom Classic wyjątkowo ładną strukturę. Wybierz szerokość taśmy 10mm, 15mm i 25mm, różne kolory tła i czcionki, wariant naszywany lub naprasowywany, zastosuj nasze typ czcionki i motywy i załaduj własne logo.

Cottonera Premium

W wersji Cottonera Premium łączymy nowoczesną technikę tkacką ze 100% bawełną. Nasz topowy produkt bawełniany tkamy przy użyciu szerokości taśmy 15 i 25mm. Możesz wybrać intensywne kolory tła i czcionki, nasze typy czcionek i motywy lub załadować własne logo. Metki można przyciąć i zagiąć samemu lub przycięcie oraz zagięcie przejmie nasza firma.

To może Ciebie także zainteresować

Zestawy kolorów

Zawsze pasująca etykietka do materiału: Zamów swoje etykietki w naszych harmonijnych zestawach kolorów.

nameFIX

Nie masz ochoty na szycie? Twoje etykietki można przymocować w parę sekund za pomocą naszego opatentowanego nameFIX.

Produkty ekspresowe

Czasami wszystko musi się szybko dziać: Oferując metki tkane Cottonera i etykietki Corinera lub zawieszki możemy zaoferować Tobie niektóre z wyjątkowo szybkich wariantów naszych najbardziej ulubionych produktów.

Naklejki nylonowe

Nadają się do mycia w zmywarkach i są odporne na działanie wody: Nasze stabilne naklejki nylonowe do oznaczenia w szkołach, przedszkolach, do produktów dla hobbistów i w gospodarstwach domowych.