Pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem niektóre z naszych produktów mają dłuższy czas dostawy!

Projektowanie etykiet tkanych Polynera®

Nasze tkane etykiety Polynera cieszą się ogromnym zainteresowaniem wsród naszych klientow. Nadają się idealnie do etykietowania produktów wykonanych własnoręcznie. Odzwierciedlają wyjątkowo dobrze intensywne kolory i motywy. Nasze etykiety mają stałe wymiary wynoszące 15x60mm. Zostały one utkane z wysokiej jakości włókien poliestrowych, co jest bardzo korzystne ponieważ można je na krawędziach boków zgrzewać na gorąco i naszywać bez zakładki. Jest to wyjątkowo łatwe dla osób rozpoczynających szycie, ale również dla profesjonalistów.

Ze względu na to, że metki tkane Polynera wyglądają ładnie także z zewnątrz (kolory pojawiają się odwrotnie), jest możliwe także wszycie chorągiewek w szew. Dzięki naszemu dokładnemu konfiguratorowi Twoje gotowe etykietki tkane, dostarczone zostaną do Twojego domu zgodnie z Twoimi wyobrażeniami. Dla własnych metek tekstylnych możesz wybrać różne kolory, typy czcionek i motywy. Możesz również użyć własnego logo.

* możliwe są jednak lekkie różnice w kolorach z powodu Twoich ustawień ekranu

Konfigurator

To może Ciebie także zainteresować

nameFIX

Nie masz ochoty na szycie? Twoje etykietki można przymocować w parę sekund za pomocą naszego opatentowanego nameFIX.

Zawieszki do prezentów

Eleganckie i do wielokrotnego stosowania: Zawieszki o różnych kształtach i z różnymi materiałami do zawieszania.

Naklejki nylonowe

Nadają się do mycia w zmywarkach i są odporne na działanie wody: Nasze stabilne naklejki nylonowe do oznaczenia w szkołach, przedszkolach, do produktów dla hobbistów i w gospodarstwach domowych.

Bony podarunkowe

Indywidualne bony towarowe etykietek Dortex - ucieszy się z nich każdy kreatywny solenizant.