Profesjonalnej jakości etykiety pielęgnacyjne

Twoje etykiety pielęgnacyjne powinny zawierać takie informacje jak np: skład surowcowy materiału, rozmiar, przepis prania, dane producenta i miejsce produkcji. Dzięki tym informacjom w łatwy sposób odpowiesz na pytania klienta za pomocą profesjonalnej etykiety pielęgnacyjnej. Jednocześnie spełniasz wymagania prawne wynikające z przepisów dotyczących etykietowania tekstyliów.

Wgraj swoje logo lub lub użyj pola tekstowego w naszym konfiguratorze, aby przedstawić informacje o sobie i składzie Twoich tekstyliów zgodnie z prawem na Twojej etykiecie pielęgnacyjnej. Zgodnie z wymaganiami UE na Twojej etykiecie powinnz również znaleźć się również symbole prania. Jeśli używasz symboli mycia, wszystkie pięć kategorii musi być spełnione (mycie, wybielanie, suszenie, prasowanie i czyszczenie). Wybierz właściwą etykietę prania dla swoich tekstyliów.
Wydrukowane profesjonalne etykiety samochodowe wykonane z satyny poliestrowej są niezwykle trwałe, odporne na ścieranie i działanie światła oraz można je prać w temperaturze do 60°C. Mamy do zaoferowania dwa rodzaje materiału do wyboru. Możesz zaprojektować wszystkie warianty online już od jednej sztuki i zamówić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Więcej informacji o oferowanych cechach można znaleźć na dole strony.

Konfigurator

Profesjonalne etykiety pielęgnacyjne – różnice

Etykiety pielęgnacyjne Basic

Drukujemy Twoje etykiety pielęgnacyjne w czerni na bieli na miękkiej satynie wykonanej z przetworzonego poliestru (rPET) w standardowej jakości. Szerokość etykiet do prania wynosi zawsze 35 mm, wysokość jest zmienna i zależy od indywidualnego zamówienia. Stabilny wymiarowo materiał jest przyjemnie miękki i przyjazny dla skóry. Etykiety pielęgnacyjne Basic są cięte na gorąco ze wszystkich czterech stron, dzięki czemu nie strzępią się na krawędziach.

Etykiety pielęgnacyjne Premium

Wysokiej jakości satynowe etykiety pielęgnacyjne Premium są dostępne we wszystkich kolorach tęczy. Nasze etykiety Premium są bardzo miękkie i delikatne w dotyku. Krawędzie etykiet Premium nie strzępią się ponieważ są cięte na gorąco. Etykiety satynowe Premium maja 35 mm szerokości, natomiast wysokość jest określona indywidualnie przez klienta.