Zaprojektuj tkane etykiety Polynera®

Dzięki naszym tkanym etykietom wykonanym z cienkiej przędzy z włókien syntetycznych, szczegółowe logo, czcionki i motywy stają się same. Są wszechstronne. Dzięki miękko tkanym krawędziom u góry i u dołu możesz bez wahania używać etykiet Polynera Classic i Premium, np. jako metki w ubraniach. Jako profesjonalna etykieta do twoich kolekcji lub do ręcznie robionych rzeczy etykieta, przyciągająca wzrok.

Zaprojektuj swoje etykiety online. Dzięki naszemu bardzo dokładnemu konfiguratorowi tkane etykiety docierają do Twojego domu w sposób, w jaki sobie wyobrażałeś. Etykiety Polynera można prać w temperaturze do 60°C, trwałe kolory i certyfikowane jako wolne od substancji szkodliwych.

* możliwe są jednak lekkie różnice w kolorach z powodu Twoich ustawień ekranu

Konfigurator

Polynera® - Różnice

Polynera Classic

Tkamy samodzielnie zaprojektowane etykiety Polynera Classic na nowoczesnych maszynach tkackich. To tworzy harmonijną mieszankę kolorów z wątków i osnowy. Zwinięte etykiety dostaniesz w rolce do samodzielnego obcięcia. Aby etykiety nie strzępiły się, zalecamy zagiąć koncówki i na zagięciu szyć. Na zagięcie dodajemy automatycznie do każdej etykietki 7mm z każdej strony. Etykiety splotowe mają wysokość 12 mm. Długość etykiety jest zmienna. Minimalne zamówienie 1 sztuka.

Polynera Premium

To popularne etykiety na przedmioty robione ręcznie, ich szczególnymi zaletami jest bogaty wybór kolorów i szczegółowe motywy. Etykiety Polynera Premium mają stały rozmiar 15 x 60 mm. Na bocznych krawędziach są zgrzewane i można je przyszyć bez zagięć. Ponieważ splot etykiet Polynera również ładnie wyglądaja z tyłu (kolory wyglądają tutaj odwrotnie), można je również wszyć w postaci małych flag w szwie. Minimalne zamówienie 50 sztuk.

To może Ciebie także zainteresować

nameFIX

Nie masz ochoty na szycie? Twoje etykietki można przymocować w parę sekund za pomocą naszego opatentowanego nameFIX.

Zawieszki do prezentów

Eleganckie i do wielokrotnego stosowania: Zawieszki o różnych kształtach i z różnymi materiałami do zawieszania.

Naklejki nylonowe

Nadają się do mycia w zmywarkach i są odporne na działanie wody: Nasze stabilne naklejki nylonowe do oznaczenia w szkołach, przedszkolach, do produktów dla hobbistów i w gospodarstwach domowych.

Bony podarunkowe

Indywidualne bony towarowe etykietek Dortex - ucieszy się z nich każdy kreatywny solenizant.